Правила въезда в Венгрию

Главная Форумы Венгрия Правила въезда в Венгрию

Просмотр 1 сообщения - с 1 по 1 (всего 1)
 • Автор
  Сообщения
 • #271
  admin
  Хранитель

  ВЕНГРИЯ !!!!!

  Привіт.
  В останні 2 тижні щодня все змінюється. Правила для біженців в Угорщині не встигають з»являтись, як вже знову ліквідовуються та з»являються нові. Передаються слухами та вираними репліками отриманими в державних службах, які так само спантеличено до кінця не розуміють що та як оформляти. Але, здається, цей тиждень приніс трохи стабільних правил та закріпив постановами уряду.

  Що конкретного і важливого можна сказати наразі:
  1. громадяни України які приїздять до Угорщини після 24 лютого і прагнуть тут залишитись, мають право отримати статус «ОСОБА, ЯКА ПОТРЕБУЄ ЗАХИСТУ». Це важливо, оскільке це не статус «БІЖЕНЕЦЬ».
  2. Даний статус можуть просити люди, які заїхали з біометричним паспортом, але поки є біометрія — це не обов»язково.
  3. Даний статус мають обов»язково просити дорослі та діти, які заїхали без біометричного закордонного паспорту. Навіть, якщо планують подорожувати далі Угорщини, то все одно після перетину кордону потрібно пройти процедури ідентифікації, здачу біометричних даних та присвоєння міжнародного ID номера, з яким можна, замість закордонного паспорту, подорожувати далі, в країну призначення
  4. Статус «особи яка потребує захисту»буде виділятись на рік, але з правом продовження ще на 2 роки, якщо через рік ситуація ще вимагатиме захисту укаїнців.
  5. Офіційно прийнято що всі люди, зі статусом «особа яка потребує захисту» має право працювати без отримання додаткових дозволів на працю на позиціях, яких потребує Угорщина (прості працівники виробництва, ІТ, інженери, каміонщики)
  6 Люди, зі статусом «особа яка потребує захисту» (надалі статус «ОПЗ») мають право працювати і на інших посадах, які не визначені, як такі яких дуже потребує Угорщина, але для такої зайнятості потрібно отримувати додатковий дозвіл на працю, за спрощеною системою.
  7 При працевлаштуванні, особи без закордонного паспорту можуть використовувати посвідку «ОПЗ», замість нього. В податковій та в страховій службах нам підтвердили що вони вже мають вказівку приймати посвідку «особи яка потребує захисту» замість паспорту при виготовленні податкового номеру та номеру державного страхування.
  8 Для всіх людей, які матимуть статус «ОПЗ» (дорослі та діти), базова медицина стає безкоштовна. Сюди навіть входить лікування онкохворих за державними програмами. Але деталізації поки немає.
  9. Люди зі статусом «особа, яка потребує захисту» мають право претендувати на допомогу від Угорщини в розмірі 28500 форінтів на місяць. Проте, поки не зрозуміла процедура як отримати цю доопомогу. Також, це скоріш за все стосуватиметься тих людей, які не будуть проживати в таборах біженців організованих Угорщиною. Цю дотацію можна буде отримувати і працевлаштованим
  10. Створити трудові відносини з особою зі статусом «ОПЗ» можна буде також в рамках лізингу робочої сили через агенції. Цей маленький пункт насправді МЕГАВАЖЛИВИЙ і значить, що роботи для людей зі статусом «ОПЗ» буде вдосталь. В Угорщині одиниці підприємств готові приймати іноземців напряму в свій штат. Найпоширеніша схема це саме запозичення іноземних робітників у агенцій з тимчасового працевлаштування, які займаються всіми клопотами з документами, житлом, транспортом і т д.

  Поки це все, про що можна сказати. Але надіємось що скоро деталі будуть додаватись.

Просмотр 1 сообщения - с 1 по 1 (всего 1)
 • Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.