Оформления беженства в Португалии

Главная Форумы Португалия Оформления беженства в Португалии

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
 • Автор
  Сообщения
 • #168
  admin
  Хранитель

  Для оформления беженства в Португалии необходимо обратится в SEF в любом городе для подачи заявки.

  Так же попросить беженства можно прямо в аэропорту по прибытию.

  Просьба о беженства ни к чему не обязывает, вы сможете уехать в любой момент. Паспорт не забирают.

  В SEF вам рас кажучи о дальнейших действиях.

  Вам не обязательно жить в центре беженцев, вы можете снять любую квартиру самостоятельно.

  • Тема изменена 6 месяцев, 2 недели назад пользователем admin.
  #181
  admin
  Хранитель

  01.02.2022 Кабінетом Міністрів Португалії була прийнята постанова про процедуру надання тимчасового захисту громадянам України, які прибули на територію Португалії втікаючи від військової агресії. Ця процедура передбачає, після подання запиту про тимчасовий захист до Служби у Справах Іноземців і Кордонів (Serviço de Estrangeiros e Fronteiras — SEF) і отримання відповідної підтверджуючої декларації, автоматичне надання дозволу на проживання в Португалії громадянам України та членам їх сімей, строком на 1 рік, з можливістю продовження.

  ☑️ В Португалії, робити запит на тимчасовий захист потрібно:

  1) в делегаціях португальської Служби у Справах Іноземців і Кордонів, які розташовані у багатьох містах Португалії (достатьно ввести «»Serviço de Estrangeiros e Fronteiras»» у google maps, щоб знайти найближчу до вас делегацію);

  2) у прикордонних пропускних пунктах португальських аеропортів або портів, якщо ви прибуваєте до Португалії міжнародним рейсом з-за меж зони Шенгену (можете зробити запит безпосередньо працівнику Служби у Справах Іноземців і Кордонів, що вас приймає на кордоні).

  3) Клопотання про надання притулку можна подати в будь-який момент протягом 90 днів безвізового режиму в Європі. (Цей період можна продовжити на два рази: 90+90+90)

  4) SEF має 30 днів, щоб вирішити питання про надання притулку, але він повинен зробити це раніше, і в кінцевому підсумку (можливо, з новим статусом) цей процес буде спрощено

  ☑️ Робити запит можна навіть при відсутності будь-яких документів, але процес просуватиметься набагато швидше при наданні українського закордонного паспорта, або у випадку його відсутності — іншого ідентифікаційного документа.

  ☑️ Також,по можливості, краще надати дипломи та сертефікати, які підтверджують рівень освіти, сепціалізацію та професію людини. Це допоможе, наприклад, у знаходженні відповідного робочого місця, якщо людині це необхідно.

  ☑️ Документи українською мовою, краще перекласти на португальську та завірити у португальського нотаріуса чи адвоката (для цієї цілі можна дати контакти людини з нашої органіції, що за це відповідальна).

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
 • Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.