в Норвегию с питомцами

Главная Форумы Норвегия в Норвегию с питомцами

Просмотр 1 сообщения - с 1 по 1 (всего 1)
 • Автор
  Сообщения
 • #187
  admin
  Хранитель

  Домашні улюбленці з України
  На цій сторінці ви знайдете інформацію про правила, які поширюються на осіб, що прибувають з України до Норвегії з домашніми улюбленцями.

  Україна не є членом Євросоюзу і має відмінний від Норвегії статус у санітарно-епідеміологічних вимогах до тварин, зокрема щодо сказу. Зазвичай, щодо в’їзду з домашніми улюбленцями з України до Норвегії та інших країн ЄС та ЄЕЗ діють суворі правила.

  Війна в Україні змусила велику кількість людей залишити свої домівки і вирушити до Європи. Санепідемнагляд Норвегії [Mattilsynet] працює над пошуком рішень для українців, що прибувають зі своїми улюбленцями, і де санітарно-епідеміологічні вимоги щодо в’їзду в Норвегію з тваринами не відповідають нормам ЄС/ЄЕЗ.

  Щодо осіб, які були змушені залишити Україну, і мають з собою домашніх тварин (собаку, кота чи тхора), діють на разі наступні правила:

  Санепідемнагляд перевірятиме усіх домашніх тварин при перетині норвезького кордону (ветеринарний контроль третьої країни). Про прибуття з тваринами слід попередити санепідемнагляд заздалегідь, наскільки це можливо.
  Якщо тест на титр антитіл сказу раніше не робився, тест можна зробити в Норвегії. Тварина повинна перебувати на станції карантину або в інших відповідних умовах до отримання задовільного результату аналізу. Після цього буде зроблено оцінку можливої домашньої ізоляції за відомою адресою.
  Усі тварини, які на момент в’їзду в країну, не вакциновані, повинні утримуватися на карантині, де їх буде щеплено від сказу. Повинно пройти 30 днів після щеплення, перш ніж може бути зроблено аналіз крові на перевірку титру антитіл сказу. З дня аналізу крові та при доброму аналізі, тварина повинна перебувати на карантині ще додатково 3 місяці. Це означає, що тварини, які на момент в’їзду до Норвегії не щеплені, повинні перебувати на карантині щонайменше 4 місяці після прибуття.
  Якщо собаки не пройшли курс лікування від стьожкових червів цестод за 1-5 днів до в’їзду в Норвегію, вони повинні пройти це лікування якомога скоріше після в’їзду. Усі фекалії після випорожнення слід підбирати і викидати у смітник щонайменше 5 днів після перетину кордону.
  Якщо тварину не було попередньо марковано, це слід зробити у ветеринара.
  Санепідемнагляд продовжує працювати над внесенням змін. Слідкуйте за оновленням інформації на цій сторінці.

  Із біженців з України з домашніми улюбленцями не буде стягатися плата за аналізи та проходження карантину, де це необхілно.

  Ці винятки стосуються осіб з Ураїни, які їдуть разом зі своїми домашніми тваринами. Увесь інший транспортний потік домашніх тварин повинен слідувати звичайним нормам.

Просмотр 1 сообщения - с 1 по 1 (всего 1)
 • Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.