ВЕЛИКОБРИТАНІЯ приймає біженців з України

Главная Форумы Великобритания (Англия) ВЕЛИКОБРИТАНІЯ приймає біженців з України

Просмотр 1 сообщения - с 1 по 1 (всего 1)
 • Автор
  Сообщения
 • #297
  admin
  Хранитель

  📢ВЕЛИКОБРИТАНІЯ приймає біженців з України 📢
  🇺🇦 🇬🇧 🇺🇦 🇬🇧 🇺🇦 🇬🇧 🇺🇦 🇬🇧 🇺🇦 🇬🇧 🇺🇦 🇬🇧 🇺🇦 🇬🇧 🇺🇦 🇬🇧 🇺🇦 🇬🇧
  ‼️З п’ятниці, 18 березня, біженці, які рятуються від війни в Україні, можуть подавати заявки на приїзд до Великобританії за програмою «Дім для України». Ви або ваш спонсор заповнюєте єдину форму, в якій збираються ваші дані та дані вашого спонсора. Це ваша заявка.
  ‼️Якщо у вас є дійсний закордонний паспорт України, вам не потрібно звертатися до Візового центру. Дітям паспорт не потрібен.
  ‼️Якщо у вас немає дійсного закордонного паспорта України, ви повинні записатися на прийом до Візового центру (Visa Application Centre VAC)
  В даний час VAC працюють по всій Європі, включаючи:
  * Будапешт, Угорщина
  * Кишинів, Молдова
  * Варшава Польща
  * Жешув, Польща
  * Бухарест, Румунія
  * Париж Франція
  Потім ви повинні залишатися на сайті подачі заявки, чекаючи на зв’язок, який буде здійснено одразу після розгляду заявки.
  Уряд Великобританії створив цілодобову лінію внутрішніх справ, щоб допомогти вам перед подачею заявки. Телефон: 📞+44 808 164 8810. Лінія працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень і безкоштовна.
  Громадяни України мають безвізовий в’їзд до країн Шенгенської зони (ЄС), що дозволяє їм дістатися до безпечних сусідніх країн, з яких вони можуть подавати заявки на в’їзд до Великобританії.
  ‼️‼️ Перш ніж подати заявку, знайдіть свого спонсора – сім’ю, яка прийме вас. У Великій Британії беруть участь особи, які гарантують проживання мінімум на 6 місяців. Харчування не гарантується, але багато сімей роблять.

Просмотр 1 сообщения - с 1 по 1 (всего 1)
 • Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.